polissia-product.ua

Офійійні правила

Від тепер програма лояльності "Полісся-Продукт" стає зручніша та доступніша!

Не потрібно нисити з собою пластикові карти , все в телефоні! Накопичуйте та витрачайте бонусні бали , дізнавайтесь першими про акційні пропозиції! Всі бонусні бали ,які Ви накопичили , автоматично перейдуть на рахунок в мобільному додатку! Якщо у Вас немає можливості скачати мобільний додаток,Ви все так же можете  розрахуватись карткою до кінця поточного року , сказавши цифри,які розташовані на штих-коді!

 

 

Нова програма лояльності підготувала приємний сюрприз!

При реєстрації в додатку "Полісся-Продукт" Ви автоматично отримуєте собі на рахунок 200 балів! Також можна запрошувати друзів та отримувати  винагороду додаткову у розмірі 200 балів! Для цього потрібно натиснути на кнопку "Запрошуй друзів та отримуй винагороду" і поділитись кодом . Після того, як Ваш друг встановить мобільний додаток, йому необхідно перейти у вкладку "Запросіть друга" та ввести Ваш код у нижньому меню "Вас запросили?". Бонус за запрошеного Ви отримуєте одразу після того, як Ваш друг здійснить свою першу покупку з мобільного додатку.

 

 

Вітаємо наших постійних покупців бонусної програми лояльності!

Цінуємо кожного та стараємось Ваші покупки робити зручнішими та доступнішими!
Саме тому, хочемо розповісти Вам як користуватись нашим додатком! Розраховуючись з додатком Ви можете отримати бонусні бали , а від тепер ще й і кешбекКешбек- це повернення частини коштів від покупки в бонусному еквіваленті!

 1 бонус-1 копійка!

Бонуси - це Ваші віртуальні кошти, якими Ви можете розраховуватисть за покупки! Для  цього потрібно дати касиру відсканувати Ваш штрих-код на касі. Щоб відкрити свій штрих-код необхідно натиснути на центральну частину на нижній панелі мобільного додатку. Для сканування штрих-коду має бути доступ до інтернету. Бонуси нараховуються впродовж декількох секунд( першим часом після завантаження нарахування може займати трішки більше часу).

1.Нарахування бонусів 

Стандартний кешбек у наших магазинах  складає 1 % від покупки. Тобто за покупку вартістю 100 грн Ви отримуєте 1 бонус. Також зауважимо, що програма заокруглює бонуси до повних чисел, тому за покупку вартвстю 33 гривні Ви отримаєте 3 повних бонуси*

2.Списання бонусів

Ви можете частково розраховуватись бонусами за покупку. Тоді з Вашого бонусного рахунку буде списано відповідна кількість бонусів, а різницю ви оплатите коштами.При розрахунку бонусами кешбек за покупку не нараховується .

3.Акції з додатком.

Ці знижки особливі, оскільки діють лише для кристувачів додатку.Вони відмічені спеціальною вставкою " Купуй з додатком". За допомогою них Ви можете накопичувати додаткові бонуси та приймати участь у різних розіграшах.

Більше  бонусів можна отримувати запросивши друзів  у додаток.
За кожного запрошеного друга Ви отримуєте  200 бонусів. 
Для цього потрібно перейти в меню "Інше" та натиснути на вкладку "Запросіть друга" та поділитись з ним посиланням на скачування та своїм реферальним кодом. Після того, як Ваш друг встановить застосунок, йому необхідно перейти у вкладку "Запросіть друга"та ввести Ваш код у нижньому меню "Вас запросили?". Бонуси за запрошеного Ви отримаєте одразу після того, як Ваш друг здійснить свою першу покупку з додатком.

*Кешбек за покупку нараховується на всі категорії товарів окрім: тютюну.

Друзі, у Вашому додатку можна  перейти на вкладку "Часті питання" та дізнатись всю інформацію про додаток!